TR


Formalar

Formalar

Formalar maç gününde daha iyi bir performans göstermenizi ve daha şık görünmenizi sağlarlar. Farklı renk, desen ve baskı çeşitlerine sahip formalar ile sahada şıklığınızı da gösterebilirsiniz. İster maç günü ister antrenmanlarda isterseniz de evinizde giymek üzere üst formalar arasından seçim yapabilirsiniz. Mevsimine göre seçebileceğiniz farklı çeşitlerdeki formaların tasarımlarında hem rahatlık hem de işlevsellik esas alınır. Maçı daha konforlu şekilde tamamlayabilmeniz için gerekli rahatlığı size sunmakla beraber terinizin de daha hızlı emilmesini sağlar. Farklı marka ve model seçenekleri ile maç gününde performansınız kadar stilinizle de konuşulabilirsiniz. Deforme olmaya karşı dayanıklı formalar, soğuk havalarda ani sıcaklık değişimlerini bloke ederek üşüme hissini önleme özelliğine sahiptir.

Formaların Özellikleri Nelerdir?

Spor branşınızda mevsim ya da ortam şartları fark etmeksizin performansınızı artıracak orijinal formalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan formalar ile maç esnasında esnek hareketler yapmaya devam edebilirsiniz. Dri-fit teknolojisine sahip kumaşlardan tasarlanmış formalar ile hareketli maç esnasında kuru kalırsınız. Teri kolay emen bir kumaşa sahip olduğu için teriniz hızla buharlaşır ve maç süresince kendinizi daha rahat hissedersiniz. Mevsimleri ya da hava şartlarını dert etmenize gerek kalmadan kaliteli formalar ile maça daha fazla konsantre olursunuz.

Formaların Çeşitleri Nelerdir?

Yaz ve kış mevsimlerinde giyilebilecek farklı çeşitlerde formalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yaz mevsimin kısa kollu ve kış mevsiminde de uzun kollu forma çeşitlerine göz atabilirsiniz. Futbol, basketbol ve voleybol maçlarınız için uygun formayı seçebilirsiniz. Futbol forması arıyorsanız ve kaleciyseniz, kış aylarında boyunlu kazağı andıran formalar ile daha korunaklı şekilde oyuna devam edebilirsiniz. Seçebileceğiniz forma çeşitlerinin hepsini outlet formalar arasında da bulabilirsiniz. Yüksek hava geçirgenliği olan formalar aynı zamanda dayanıklılığı da yüksek ürünlerdir. Kaliteli üretimleri ile öne çıkmış markaların dayanıklı formalarını uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Daha rahat hissetmenizi sağlayacak formalarınızın ne kadar zorlu maçlara çıkarsanız çıkın kolay kolay deforme olmayacağını görebilirsiniz.

Formaların Model Seçenekleri Nelerdir?

Geniş renk skalasına sahip renkli formalar ile şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tarzınıza ve zevkinize uygun renklerde formalara göz atabilirsiniz. Dizlik, bileklik ve saç bandı gibi aksesuarlar ile kendinize modern bir maç stili yaratabilir ve sahaya şıklığınızla da damga vurabilirsiniz. Kalıcı baskıya sahip ve yumuşak dokudaki forma modellerini yıkadığınızda da deforme olmadıklarını görürsünüz. Bu nedenle tarzınızı yansıttığını düşündüğünüz formanızı tek bir maçta değil, uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Formaların cildinize sürtünecek veya cildinizi tahriş edecek dikişleri olmadığı için formaları daha rahat kullanabilirsiniz. Standart ya da neon renklerde forma tercih ederek maç gününde şık ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Formaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Forma tercih ederken şıklığı kadar kullanışlılığı ve işlevselliği de önemlidir. Kaliteli markaların sunduğu en şık formalar, çok kanallı yapıları sayesinde hızlı nem transferini sağlama özelliğine sahiptirler. Terin daha hızlı buharlaşmasını sağlayan geniş yüzeyleri vardır. Ayrıca yüksek hava geçirgenliği ve ısı düzenleyici etkisi bulunan bir kumaştan tasarlanır. Yıkanması halinde çekme, sertleşme, şeklini kaybetme gibi durumlar ile karşılaşılmaz. Formalar kullanım kolaylığı sunarken maç performansınızın da daha iyi olmasını sağlarlar. Yumuşak yapısı ile size daha iyi bir his verirken sağladığı hareket özgürlüğü ile de maç esnasında daha esnek olursunuz. Spor ürünleri üreten popüler markalar, forma seçiminde dikkat etmeniz gereken gerekenleri baz alarak tasarım yaparlar. Popüler markaların işlevsel forma çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten