Toplam Ürün:4
Nike Miler Running Beyaz Kadın Atlet AJ8102-100
Üniversiteliye Özel
-%3
1,099.90₺ 1,062.42₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan
Nike Dri-Fit Race Singlet Beyaz Kadın Atlet  -DD5940-100
Üniversiteliye Özel
-%51
1,349.90₺ 659.94₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan

Kadın Spor Atlet Ürünleri ve Bayan Spor Atlet

İnce, hafif, esnek ve kolları açıkta bırakan yapılarıyla atletler popüler spor giysilerdir. Sportif tarzların tamamlayıcısı olan bu ürünler oldukça konforludur. Spor yaparken ya da yaz mevsiminin sıcak günlerinde farklı kombinler yaratabilirsin. Kadın spor atlet ürünleri arasından stilini en iyi yansıtanları seç ve özgün kombinler oluştur.

Farklı Antrenman Türleri İçin İdeal Giysi

Spor giyim markaları performans koleksiyonları ve günlük rahatlık sağlayan ürünler tasarlar. Günlük koleksiyonlarda yer alan ürünlerde performans serilerinin özellikleri yoktur. Performans ürünleri farklı antrenman türleri sırasında konfor sağlayan niteliktedir. Hareketlerini özgür bırakır. Hızını kesmez ve iyi bir antrenman deneyimi sunar.

Koşu Sırasında Konfor

Koşarken tüm kas grupların çalışır ve bolca enerji harcarsın. Bu esnada seni yavaşlatmayan giysiler giymen gerekir. Koşu sırasında çok terlersin. Bunun için de teri çabucak teninden uzaklaştıran ve hızlıca kuruyan modeller lazımdır. Performans kumaşları bu özelliklere sahiptir. Performans kumaşlarından üretilen spor atletler koşarken ihtiyaç duyduğun desteği sağlar. Özellikle yaz mevsiminde bu rahat ve hafif giysiyle daha çok yol alırsın.

Basketbol Maçlarında

Basketbol, hareketli ve yorucu oyunlardan biridir. İki pota arasında sürekli mücadele halinde olduğun oyun sırasında giysilerin ve ayakkabıların seni desteklemelidir. Performans kumaşından yapılan ürünler bunu sağlar. Tabanları bu oyun için tasarlanan ayakkabılarla maç içinde dilediğin performansı sergilersin.

Tenis Oynarken

Kollarını sık olarak kullandığın spor dallarından biri tenistir. Tenis kortlarında mücadele ederken ayağında kort yapısına uygun tenis ayakkabıları yer almalıdır. Ancak ayakkabılar tek başına yeterli olmaz. Uygun kıyafetler kort performansını direkt olarak etkiler. Spor atletleri şortların ve eteklerinle eşleştirerek kortlarda havalı stiller yaratabilirsin. Görünümünü şapkalarla tamamla ve tarzını öne çıkar.

Fitness Salonları ve Yoga Stüdyolarında

Fitness salonları ve yoga stüdyoları sık vakit geçirdiğin yerlerse giysilerin de bu mekanlara uyumlu olmalıdır. Kapalı alanlarda kalın spor giysilerle istediğin gibi antrenman yapamazsın. İnce ve hafif giysiler seçmen gerekir. Ağırlık kaldırırken ya da kardiyo egzersizlerinde atletlerin rahatlığını kullanabilirsin. Yoga stüdyolarında ise esnek yapıdaki modellerle poz geçişlerinde hareketlerin sınırlanmaz.

Günlük Hayatta Farklı Sportif Tarzlar

Atletlerin günlük koleksiyonlarda yer alan modelleri farklı sportif tarzlar yaratmanı sağlar. Sıcak yaz günlerinin ideal giysilerini birçok kombinde kullanabilirsin. Eteklerin ve şortlarının üzerine giyebilir, eşofman altlarıyla sokak stilleri yaratabilirsin. Kombinlerini tamamlamak için spor ayakkabılarını veya sandaletlerini kullanabilirsin.

Renkli ürün yelpazesinden dolabındaki giysilerle en uyumlu modelleri seçerek stilini tamamla. Bu ince ve rahat parçayla havalı görünümler yakalayabilirsin. Atletler kolları açıkta bırakan tasarımlarıyla çekici sportif stiller yaratır.

Tasarım Ayrıntıları

Spor atletlerin tasarımları farklı zevkleri ve ihtiyaçları karşılayacak özelliktedir. Performans odaklı üretilen modellerde siyah, beyaz ve göz alıcı neon renkler kullanılır. Farklı antrenman türleri için tasarlanan bu modellerde yaka tasarımları değişiktir. Geniş bisiklet yakalar ya da kapalı yuvarlak yaka tasarımları görebilirsin. Yüzücü sırt detayı da bu ürün grubunda sık kullanılır. Günlük modellerde daha pastel tonlara yer verilir. Ancak canlı renkler de vardır. Farklı yakalar bu modellerde de vardır.

Atletlerde performans kumaşlarının yanında file detaylar yer alır. Bu detay hem vücudun daha fazla nefes almasını sağlar hem de görünümü daha göz alıcı hale getirir. Sıcak havalarda antrenman yaparken bu modelleri tercih edebilirsin.

Sportif tarzlar yaratırken şortlarına ve taytlarına en uygun renkleri seçerek spor yaparken de şık görünebilirsin. Bu stilleri spor ayakkabılarınla da eşleştir ve görünümünü tamamla. Ayrıca sporcu sütyenlerini atletlerinle uyumlu renklerden seçerek özgün stiller oluşturabilirsin.

@playsports
Play Sports Campus, kolej stilini spor giyim ürünleriyle buluşturuyor. Sezonun en hit parçalarında enerji ve dinamizm arıyorsanız ve yenilikleri sosyal medyada da yakından takip etmek istiyorsanız Instagram adresimiz: playsportstr. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!
BİZİ TAKİP ET
background
contact
background