Toplam Ürün:4
The North Face Larimer Mid Waterproof Kahverengi Erkek Bot NF0A52RMSDE1
Yeni Üniversiteliye Özel
-%10
6,599.00₺ 5,939.10₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan
The North Face Back-To Berkeley IV Textile WP Yeşil Erkek Bot NF0A8177OIK1
Yeni Üniversiteliye Özel
-%10
5,999.00₺ 5,399.10₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan
The North Face Back-To Berkeley IV Textile WP Siyah Erkek Bot NF0A8177KY41
Yeni Üniversiteliye Özel
-%10
5,999.00₺ 5,399.10₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan
THE NORTH FACE Larimer Waterproof Mid Yeşil Erkek Bot  -NF0A52RMMY31
Üniversiteliye Özel
-%10
6,599.00₺ 5,939.10₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan

Erkek Bot Modelleri ve Erkek Bot Çeşitleri

Soğuk kış günlerinde dışarıda konforlu vakit geçirmek için uygun giyinmen gerekir. Kalın giysilerini ve botlarını montlarınla tamamlayarak dışarı çıkabilirsin. Erkek bot modelleri arasından dolabındaki giysilere en çok uyan alternatiflere göz at.

Botların Günlük Ayakkabılardan Farkı Nedir?

Spor giyim markalarının farklı kategorilerde geniş ayakkabı koleksiyonları mevcuttur. Bu ayakkabılar günlük kullanım için ayrı özelliklerde, spor dalları için ayrı özelliklerde tasarlanır. Taban sistemleri ve saya yapıları hemen her modelde farklılık gösterir. Seçim yaparken tabanların özelliklerini iyi incelemen gerekir. Bu seriler günlük hayatta konfor, spor sırasında ise performans desteği sağlar. Yani birçoğu hava şartlarına ve soğuğa karşı dayanıklı değildir. Botlar ise tam olarak bunun için tasarlanır.

Spor ayakkabıların tabanlarında kullanılan teknolojiler botlarda biraz daha farklı olarak yer alır. Örneğin performans ayakkabılarının tabanlarındaki kalın yastıklama katmanı kış modellerinde daha incedir. Yalnızca adımlarını konforlu atmanı sağlayacak yapıdadır. Ancak satın almayı düşündüğün ayakkabı bir outdoor serisindeyse aksine, orta taban kalınlaşır. Çünkü outdoor ayakkabılar doğada rahat vakit geçirmen için tasarlanır. Doğada karşına çıkabilecek bozuk zeminlerin etkisini hafifletmek için güçlü yastıklama özelliği sunar.

İç tabanlar her modelde farklı destek seviyesine sahiptir. Spor sırasında ya da günlük hayatta ayaklarının konforlu olmasını sağlar. Bazı bot modellerinde yastıklama özelliğine ek olarak ısı yalıtımlı malzemeler kullanılır. Bu modeller özellikle sert ve soğuk iklimler için koruyucu niteliktedir.

Performans ayakkabılarında dış taban spor yaptığın zemine göre farklı tutuş özelliklerine sahiptir. Botlardaki dış taban ise kışın karşılaşabileceğin ıslak ve buzlu yüzeylere iyi tutunmak üzere tasarlanır. Bu katmanın tutuşunu arttırmak için farklı desenler ve baskılar uygulanır.

Kaydırmaz nitelik kazandıran bir başka detay da kullanılan malzemedir. Bu yüzeyler için ağırlıklı olarak kauçuk tercih edilir. Kauçuk, araç lastiklerinde ve yoga matlarında da kullanılan bir malzemedir. Dayanıklı, sağlam ve tutuş kabiliyeti iyi olan bu malzeme adımlarının daha sağlıklı olması için idealdir. Her türlü zeminde güvenle ilerleyip sağlam adımlar atabilirsin.

Tasarım Detayları ve Kış Stilleri

Kışın dışarı çıkarken kalın montlar, eşofman altları, jeanler ve kazaklarla farklı stiller hazırlayabilirsin. Okula giderken soğuktan korunmaya odaklanır, arkadaşlarınla buluşurken şıklığı ön planda tutarsın. Botlar her iki durumda da kış stilini konfor sunarak tamamlar.

Seni kış soğuğundan korumak ve adımlarını güvenle atmanı sağlamak için tasarlanan botlarda çekici görsel detaylar da yer alır. Renk geçişleri ve logo detaylarıyla süslenen modelleri giysilerinle kendi stiline uygun şekilde eşleştirebilirsin.

Boyları farklı uzunluklarda olan ürünlerin arasından seçim yaparken ağırlıklı olarak kullandığın giysileri gözünün önüne getirmelisin. Ayrıca satın almak istediğin ürünü nerede kullanacağın da önemli bir seçim kriteridir. Soğuk havalarda tam koruma sağlayan bir model istiyorsan ürünün özelliklerini iyi incelemen gerekir. Uzun modeller havalı kış stilleri hazırlamanı sağlarken kısa olanlarla daha rahat hareket edersin.

@playsports
Play Sports Campus, kolej stilini spor giyim ürünleriyle buluşturuyor. Sezonun en hit parçalarında enerji ve dinamizm arıyorsanız ve yenilikleri sosyal medyada da yakından takip etmek istiyorsanız Instagram adresimiz: playsportstr. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!
BİZİ TAKİP ET
background
contact
background