Toplam Ürün:1
Nike Dri-FIT Challenger Siyah Erkek Tayt - CZ8830-010
Üniversiteliye Özel
-%40
2,199.90₺ 1,319.94₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan

Erkek Spor İçlik Modelleri

Spor yaparken giyebileceğin farklı performans giysileri vardır. Spor giyim markaları her spor türüne uygun özelliklerde koleksiyonlar hazırlar. Spor branşları için özel olarak tasarlanan bu ürünler oyun kaliteni arttırır. Tasarımlar spor türüyle birlikte mevsime göre de şekillenir. Giysilerin kumaşları yaz ve kış sezonları için ayrı özelliklere sahiptir. Bu giysiler içinde yer alan içlikler açık havada spor yaparken konforunu arttıran özelliğe sahiptir. Erkek spor içlik modelleriyle soğuk havalarda da vücut ısını koruyabilirsin.

Futbol Maçlarında

İyi bir futbol izleyicisiysen, oyuncuların kış maçlarına çıkarken içlik giydiklerine dikkat etmiş olmalısın. Soğuk havalarda vücut ısısını korumayı sağlayan bu kullanışlı giysi özellikle kalecilerin tercihidir. Kaleciler diğer oyuncular kadar aktif hareket etmedikleri için formalarının ve şortlarının altına ikinci bir katman giyerler. Vücudu sararak kasları koruyan bu giysi soğuyarak oyundan düşmeyi engeller. Aynı zamanda maç öncesinde daha rahat ısınmayı sağlar. İçlikler daha aktif oyuncular tarafından da giyilebilir.

Futbol oynamayı seviyorsan ve kışın dışarıda sık maç yapıyorsan sende de bir içlik olmalıdır. Performans giysileri haricindeki giysiler rahat hareket etmeni engeller. Yani soğuk kış günlerinde dışarıda maç yaparken polar eşofmanlar seçersen iyi koşamazsın. Çok çabuk terlersin ve üzerindeki giysi bu teri teninden uzaklaştıramaz. Benzer durum pamuklu giysiler için de geçerlidir. Terlediğinde giysi nemlenir ve oyun kaliten bozulur. Kışın maç yaparken kalın giyinmek yerine içine ince ve esnek yapılı içliklerden giymelisin. Bu giysi hareketlerinle uyumludur ve seni kısıtlamaz. Bu nedenle tüm profesyonel oyuncuların tercihidir.

Koşarken

Koşu en yoğun ve yorucu egzersizlerden biridir. Kan dolaşımını iyileştirir, nabzını yükseltir ve kalori yakma hızını arttırır. Sağlıklı bir bünye ve fit görünen bir vücut için koşmak iyi bir tercihtir. Bu hareketli kardiyo egzersizi sırasında neredeyse tüm vücut kasların çalışır. Bu sırada hareketlerini destekleyen ayakkabılar ve giysiler seçmelisin.

Koşu için özel olarak tasarlanan koşu ayakkabıları sana gereken performans desteğini sağlar. Kuvvetli yastıklama özelliğine sahip orta tabanlar darbe etkisini hafifletir. Ayakkabının esnek tasarımı ayaklarının hareketleriyle uyumludur. Tasarımda hafif malzemelere yer verilerek ayakkabının hızını kesmemesi sağlanır. Tüm bunlar ayaklarının konforu için yeterlidir.

Koşarken vücudunu destekleyen giysiler arasında şortları ve atletleri sayabiliriz. Bu iki giysi yaz mevsimindeki koşular için idealdir. Ancak kışın koşarken daha farklı giysiler tercih etmelisin. Performans kumaşlarından yapılan ceketler ılık günlerde gereken korumayı sağlayabilir. Ama daha sert kış günleri için biraz daha güçlü bir destek gerekir. İçlikler koşu sırasında ihtiyacın olan konforu sağlar. Vücudun daha hızlı ısınır. Bunun yanında soğuktan etkilenmeden hareket edersin ve vücut ısını korursun.

Açık Havada Yaptığın Tüm Antrenmanlarda İdeal Koruma

İçlikler kışın açık havada basketbol maçlarında, fitness antrenmanlarında ve doğa yürüyüşlerinde de konfor sağlar. Soğuk bir günde dışarıda basketbol oynamak eğlenceli bir aktivitedir. Basketbol hareketli bir oyun olduğu için soğumaya fırsat kalmaz. Ancak sert bir rüzgar esiyorsa dikkatli olman gerekir. Spor içlikler maç sırasında seni korur ve soğumanı engeller.

Doğa sporları için özel giysiler seçmelisin. Outdoor ayakkabılar ve ısı yalıtımlı montlar açık havada konforlu olmanı sağlayan seçimlerdir. Kalın kazaklarının ve pantolonlarının içine ekstra koruma sağlaması için içlik giyebilirsin. Böylece doğadaki deneyimin daha keyifli hale gelir.

Fitness antrenmanları için fitness salonları yerine açık havayı tercih edenlerdensen vücut ısını koruman gerekir. Performans giysileri hareketlerinin rahat olmasını sağlar. Spor ceketler rüzgarın etkilerini hafifletir. İçlikler ise ihtiyacın olan şeyi tam olarak karşılar. Daha iyi ısınman ve vücut ısını koruman için bu giysilerden kullanabilirsin.

@playsports
Play Sports Campus, kolej stilini spor giyim ürünleriyle buluşturuyor. Sezonun en hit parçalarında enerji ve dinamizm arıyorsanız ve yenilikleri sosyal medyada da yakından takip etmek istiyorsanız Instagram adresimiz: playsportstr. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!
BİZİ TAKİP ET
background
contact
background