Toplam Ürün:0

Kadın Spor Etek ve Elbise Ürünleri

Yaz mevsimi plajlar ve ince giysilerle özdeşleşir. Sıcak havalarda dışarı çıkmak için birkaç parça kıyafet yeterlidir. Gündüzleri terlik ve sandaletler, geceleri spor ayakkabılarla konfor sağlayabilirsin. Tüm yaz giysileri içinde en rahat ve çekici olan modeller etek ve elbiseler olabilir. Kadın spor etek ve elbise ürünleri arasından kendi stilini yansıtanları seç.

Göz Alıcı Yaz Kombinleri

Rahat giyim modasına yalnızca spor odaklı markalar değil, birçok giyim markası farklı koleksiyonlar hazırlar.  Rahat giyim modası adından da anlaşıldığı gibi konfor sağlayan giysilerin yön verdiği bir akımdır. Ancak tasarımlardaki tek odak noktası rahatlık değildir. Tasarım ayrıntıları rahatlık sunan giysilere şıklık katan özellikler kazandırır. Yani sokak stillerini oluşturan giysiler hem rahat olman hem de şık görünmen için tasarlanır.

Yaz mevsiminde elbise ve eteklerle çarpıcı sokak stilleri yapabilirsin. Etek ve elbise modellerinde sadelik ve rahatlığın ön planda olduğu modelleri günün her saatinde giyebilirsin. Spor ayakkabıların ya da sandaletlerinle eşleştirebileceğin ince ve serin tutan yaz kombinleri yapabilirsin.

Yazın plaj giysileri, aksesuarlar ve diğer ince kıyafetler sezon boyunca rahat olmanı sağlar. Bu giysilerin içinde etek ve elbiseler pratik oldukları ve çekici görünüm sağladıkları için öne çıkar. Farklı boylardaki tasarımları bahar mevsiminin sıcak günlerinde de giyebilirsin.

Kombin Önerileri

Etekleri spor atletlerle ve tişörtlerinle eşleştirebilir, kombinlerini terlik ve sandaletlerinle tamamlayabilirsin. Eğer yürüyüşü seviyorsan ve gün içinde çok fazla mesafe gidiyorsan o zaman spor ayakkabılarını giyebilirsin. Spor ayakkabılarla yapılan eşleştirmeler gün içinde daha fazla konfor sağlar.

Bahar mevsiminde sweatshirtlerini ve spor ceketlerini eteklerle eşleştirerek giyebilirsin. Bu kombini üzerindeki giysilerle uyumlu spor ayakkabılarla tamamlayabilirsin. Farklı sportif stiller için renkleri ve kombin parçalarını değiştirmen yeterli olur. Güneşli günlerde çift kat giyinerek hava sıcaklığına göre hareket edebilirsin. Fazla sıcak olduğunda üzerindeki ikinci katı çıkarıp ince giysilerinle kalabilirsin.

Elbiseler tek başlarına şık stiller yaratmak için ideal parçalardır. Sadece spor ayakkabıların ve bel çantanla bile havalı görünebilirsin. Şapkalar her zaman stilleri daha cool yapar. Spor şapkaları etek ve elbiselerle birlikte kullanmak yaygın bir Hollywood alışkanlığıdır. Farklı kombinleriyle sıkça kameralara yansıyan ünlüler bu akımın öncüleridir. Milyonlarca hayranı olan Hollywood yıldızlarının sokak stilleri birçok insana ilham verir.

Tasarım Ayrıntıları

Spor giysilerin öne çıkan özellikleri rahatlıktır ancak rahat giysiler şık olmaz diye bir kural yoktur. Rahat giysilerde farklı tasarım ayrıntıları yer alır. Özgün tarzlar yaratmanı sağlayan detaylardan kendine en uygun olanı seçebilirsin.

Etek ve elbiselerin boyları farklı uzunluklarda tasarlanır. Mini boylar ve biraz daha uzun midi boylar sık görebileceğin uzunluklardır. En rahat kullanacağın boyu seçerek eğlenceli ve şık kombinler yapabilirsin.

Renk ve baskı detayları bir başka seçim kriteridir. Düz renk alternatiflerin yanında çok renkli seçenekler görebilirsin. Tasarımlarda desenler ve logolar da yer alır.

@playsports
Play Sports Campus, kolej stilini spor giyim ürünleriyle buluşturuyor. Sezonun en hit parçalarında enerji ve dinamizm arıyorsanız ve yenilikleri sosyal medyada da yakından takip etmek istiyorsanız Instagram adresimiz: playsportstr. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!
BİZİ TAKİP ET
background
contact
background