Toplam Ürün:0

Erkek Spor Atlet Modelleri

Spor yaparken kollarının ve bacaklarının rahat hareket etmesini sağlayan giysiler seçmelisin. Tenis, basketbol ve fitness kollarını en fazla kullandığın spor türleridir. Spor atletler bu spor branşları için ideal bir giysidir. Erkek spor atlet modelleri arasından beğendiğin renkleri seçerek antrenmana başlayabilirsin.

Özgür Hareket Eden Kollar ve Havalı Stiller

Fitness salonunda ağırlık kaldırırken kollarını sıkan bir giysinin içinde olmak istemezsin. Omuzlarını serbest bırakan ve kollarının hareketini kısıtlamayan atletler ideal fitness giysileridir. Performans kumaşından tasarlanan modeller egzersizlerini daha konforlu yapmanı sağlayan özelliklere sahiptir.

Performans Kumaşlarının Özellikleri

Performans kumaşları ince ve hafiftir. Bu yüzden bu kumaşlardan yapılan ürünler antrenman sırasında ağırlık yapmaz. Ayrıca bu yapı teri vücudundan hemen uzaklaştırır ve çabuk kurur.

Spor sırasında terlediğin için giydiğin ürünleri her kullanımdan sonra yıkaman gerekir. Performans kumaşları sık yıkanmaya dayanıklıdır. Bu yüzden uzun ömürlü ürünlerdir.

Nefes alan özellikleri sayesinde en sıcak ortamlarda bile konforlu antrenmanlar yapabilirsin.

Performans kumaşlarından yapılan spor atletler sadece fitness salonlarında değil birçok spor türünde aradığın rahatlığı sunar.

Tenis Oynarken

Tenis, farklı kort türlerinde oynanan bir oyundur. Tenis ayakkabılarını seçerken kortun yapısına göre karar verirsin. Sık olarak hangi kort türünde oynuyorsan ayakkabıların da bu kortun yapısına uyumlu özellikte olmalıdır. Doğru modeli seçtikten sonra giysilerine odaklanabilirsin.

Teniste kollarını aktif olarak kullanırsın. Bu hareketli oyun sırasında kollarının hareketlerini sınırlamayan bir giysi doğru seçimdir. Spor atletler tenis kortları için de idealdir.

Basketbol Maçlarında

Basketbol oynamak için kapalı salonları ya da açık sahaları tercih edebilirsin. Kapalı salonlarda maç yaparken ince giysiler giymek oyun kaliteni arttırır. Açık sahalarda ise mevsime göre hareket etmelisin. Yaz mevsimindeki basketbol maçları için spor atletleri kullanabilirsin. Aynı giysi kapalı salonlarda senenin her günü rahatlık sağlar. Basketbol ayakkabılarınla uyumlu renkler seçerek sahada havalı bir görünüme sahip olabilirsin.

Koşu Sırasında

Koşarken ciddi şekilde enerji harcarsın ve neredeyse tüm kas grupların çalışır. Yüksek yoğunluklu bir kardiyo antrenmanı olan koşu için doğru giysiler ve ayakkabılar seçmelisin. Bu seçimler performansını doğrudan etkiler. Uygun koşu ayakkabıları ve giysilerle daha fazla mesafe gidersin. Spor atletler hem açık havada koşarken hem de koşu bandında performans desteği sunar.

Eğlenceli ve Çekici Sportif Tarzlar

Yaka tasarımları ve renkleriyle farklı zevklere hitap eden spor atletlerle çekici sportif tarzlar oluşturabilirsin. Yazın plaja giderken mayo şortunla uyumlu renkler seçebilirsin. Spor şapkalar ve güneş gözlükleri plaj stillerini iyi tamamlayan aksesuarlardır.

Spor atletleri yalnızca plajda ya da spor yaparken değil günün her saatinde giyebilirsin. Yaz mevsiminde renkli sportif stiller yapabileceğin giysilerdir. Şortlarla, eşofman altlarıyla ve jeanlerle farklı kombinler hazırlayabilirsin. Bu kombinleri spor ayakkabıların, terlik veya sandaletlerinle tamamlayabilirsin.

@playsports
Play Sports Campus, kolej stilini spor giyim ürünleriyle buluşturuyor. Sezonun en hit parçalarında enerji ve dinamizm arıyorsanız ve yenilikleri sosyal medyada da yakından takip etmek istiyorsanız Instagram adresimiz: playsportstr. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!
BİZİ TAKİP ET
background
contact
background