Toplam Ürün:1
New Balance Fresh Foam Hierro V7 Gri Erkek Antrenman Ayakkabısı MTHIGQ7
Yeni Üniversiteliye Özel
-%19
6,299.00₺ 5,086.44₺
Üniversite öğrenci belgenle gel Sana Özel indirimden faydalan

Erkek Fitness Ayakkabısı Modelleri

Fitness salonlarında antrenman yapmak oldukça keyiflidir. Sosyal bir ortamda spor yapmanın yanı sıra birçok farklı aletle çalışabilirsin. Salonda spor yapmak için uygun giysi ve ayakkabılar tercih ederek antrenman kaliteni arttırabilirsin. Erkek fitness ayakkabısı modellerini incele ve kendine en uygun modeli seçerek antrenmana başla.

Fitness Ayakkabılarının Temel Özellikleri

Fitness salonlarının zeminlerinde sıklıkla PVC kaplama ya da parke kullanılır. Her ikisi de kaygan olan bu yapı için tutuş özelliği olan dış tabanlar tercih etmelisin. Antrenmanlarda dengeli olmak ve kaymamak önemlidir. Özellikle ağırlık kaldırırken sağlam bir duruş gereklidir. Bu nedenle seçim yaparken bu kritere dikkat etmelisin.

Orta tabanda ideal seviyede yastıklama olmalıdır. Fazla kalın katman zemini hissetmeni engeller. Bu özellik daha hareketli ve sık adımlar atılan spor dalları için idealdir. Örneğin basketbol. Basketbol oyununda saha içinde seri olarak hareket edersin. Basketbol ayakkabılarının hareketlerinle uyumlu yastıklama özelliği zeminin darbe etkisini hafifletir. Eklemlerini korur. Benzer özellik koşu ayakkabılarında da vardır. Koşu sırasında ayakların zeminle sık olarak temas eder. Orta tabandaki yastıklama özelliği burada da darbe etkisini azaltmayı sağlar. Ancak salonda genellikle sabit duruşlar sergiler ya da aletlerle çalışırsın. Bu sırada zemini hissetmeye ihtiyaç duyarsın. Bu nedenle ideal kalınlıkta yastıklama özelliği gerekir.

Fitness ayakkabılarının bilekleri açıkta bırakan yapısı olması gerekir. Bu şekilde farklı egzersiz türleri sırasında hareketlerin kısıtlanmaz. Bileklerini rahatça kullanabilirsin.

Bağcık yapısı ayakkabıyı ayağına konforlu bir şekilde sabitler. Bazı markalar ayakkabının diline de yastıklama özelliği ekler. Bu detay ekstra destek sağlar ve konforunu arttırır.

İç taban yapısı ayaklarının kaymasını önleyen özellikte olmalıdır. Farklı yoğunlukta antrenmanlar yaparken dengede kalmak için bu önemlidir. Ayrıca ayağına tam gelen bir model almalısın. Fitness salonunda antrenman yaparken ayaklarına tam oturmayan bir model performansını olumsuz etkiler. Ayağın ayakkabının içinde kontrolsüz şekilde hareket ederek rahatını bozar. Bunun için ayağına oturan ama sıkmayan bir model seçmelisin.

Tasarım Detayları

Spor salonunda sportif stilinle öne çıkmak için farklı stiller hazırlayabilirsin. Performans giysilerini ayakkabılarınla uyumlu olacak şekilde alman yeterlidir. Bileklikler ve bantlar kullanışlı ve havalı aksesuarlardır. Görünümünü tamamlamak ve salonun en cool erkeği olmak için bu aksesuarları da kullanabilirsin. Fitness ayakkabıları farklı renklerde tasarlanır. Stilin için en uygun renkleri seç ve özgün stilini yarat.

Kaliteli Bir Antrenman İçin Gerekenler

Fitness salonları sağlıklı olmak ve fit görünmek için gidilen popüler mekanlardır. Salona giderken yanına alman gerekenlerin bazılarını burada bulabilirsin.

Giysiler

Tüm spor dallarında uygun giysi seçimi performansını doğrudan etkileyen bir detaydır. Günlük giyim için tasarlanan ürünler hareket ederken sana ihtiyaç duyduğun konforu sağlayamaz. İnce ve hafif giysiler tercih etmelisin. Çabuk kuruyan, terlediğinde nemi vücudundan uzaklaştıran özellikte kıyafetler idealdir. Antrenman sırasında bu tarz ürünlerle rahat edersin. Spor giyim markalarının performans koleksiyonlarında bu ürünlerden bolca bulabilirsin. Renk ve tasarım detaylarını zevkine göre seçerek spor salonu için farklı stiller yaratabilirsin.

Spor Çantaları

Fitness salonları sık gittiğin yerlerse eşyalarını taşımak için iyi bir spor çantasına ihtiyaç duyarsın. Spor çantalar birkaç bölmeden oluşur. Bu bölmeler eşyalarını rahat taşıman ve aradığını kolayca bulabilmen içindir.

Antrenman sırasında giyeceğin giysileri bu çantaya koyabilirsin. Yanında duştan sonra ve antrenman sırasında kullanmak için iki ayrı havlu getirebilirsin. Fitness ayakkabılarını, su şişeni, küçük atıştırmalıkları da çantana yerleştirdikten sonra hazırsın. Birçok spor çantada küçük fermuarlı cepler yer alır. Değerli eşyalar için tasarlanan bu gözlerde telefon, cüzdan ve anahtarlarını taşıyabilirsin. 

@playsports
Play Sports Campus, kolej stilini spor giyim ürünleriyle buluşturuyor. Sezonun en hit parçalarında enerji ve dinamizm arıyorsanız ve yenilikleri sosyal medyada da yakından takip etmek istiyorsanız Instagram adresimiz: playsportstr. Sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!
BİZİ TAKİP ET
background
contact
background