TR


Tekmelik

Bu kategoride ürün bulunamadı !

Tekmelik

Tekmelik modelleri ile antrenmanlarınızda ve profesyonel maçlarınızda kendinizi sakatlanmalara karşı koruyabilirsiniz. Yaşınıza göre farklı boyut ve çeşitlerdeki tekmelik modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Sizi korumaya yönelik tasarlanmış olan tekmelik modelleri ile sahada mücadeleci ruhunuzu daha etkili şekilde ortaya koyabilirsiniz. Maçta daha profesyonel olabilmeyi ve öne çıkabilmeyi tekmeliklerin sakatlığı azaltıcı etkisi ile sağlayabilirsiniz. Tekmelik futbol maçlarında tercih edilen koruyucu bir ekipmandır. Farklı stil ve tasarımlarda olan tekmelik modelleri arasından tarzınıza en uygun olanı belirleyebilirsiniz. Sahada ve antrenmanlarınızda hem kendinizi koruyabilir hem de şık bir görünüm ortaya koyabilirsiniz. İstediğiniz stilde tekmelik modelleri ile konforlu hissedebilirsiniz. Hareketlerinizi kısıtlamadığı için hem güvenliğinizi hem de rahatlığınızı sağlayan bir üründür.

Tekmelik Çeşitleri Nelerdir?

Tekmelik çeşitleri bileklikli ve bilekliği olmayan modellerden oluşur. Bileklikli tekmelikler, spor esnasında ayak bileğinizi korumaya yönelik tasarlanmış modellerdir. Tekmeliklerin alt bölümünün esnek bir kumaş ile uzatılması sonucu bileklikli tekmelikler ile ayak bilekleriniz koruma altına alınır. Sert koruyucu plastikler ile spor esnasında sakatlanmanızın önüne geçilmiş olur. Bilekliği olmayan tekmelik çeşitleri ise daha yaygın olarak kullanılan modellerdir. Ayak bileği için koruyuculukları olmasa da kullanımı oldukça pratik olan tekmeliklerdir. Eşofmanlarınızın ve tozluklarınızın altına yerleştirerek rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Tekmelik Özellikleri Nelerdir?

Tekmeliklerin dış kısmı sert ve iç kısmı da yumuşak olur. Dışının malzemesi sert plastiktir. İçinin malzemesi ise yumuşak bir materyaldir. Tekmelik özellikleri bakımından uyluk kemiğinizi korumaya yönelik tasarlanmıştır. Çoğunlukla tozluklarınızın altına takmayı tercih edeceğiniz tekmelik modelleri, darbeleri yavaşlatma görevini üstlenirler. Tekmelik taktığınız bölgeye gelen darbeleri yavaşlatmanız ve bu sayede kendinizi sakatlanmaktan korumanız mümkündür. Kalite standartlarında üretim yapan markaların tekmelik modellerini incelediğinizde, sportif aktivitelerinizde tam koruma sağladıklarını görürsünüz. Koruma sağlayacak materyal kalitesi ile antrenmanlarınızı daha risksiz ve sağlıklı hale getirebilirsiniz. Özellikle delikli yapıya sahip oldukları için bacağınızın ön bölümünün hava almasını da sağlayabilirsiniz. Bu sayede antrenmanlarınız ve maçlarınız esnasında terleme sorunu yaşamazsınız. Tekmelikler farklı boyutlarda tasarlanmıştır. Doğru boyutu seçmeniz halinde hareket özgürlüğünüz kısıtlanmadan tekmelik ile performans gösterebilirsiniz.

Tekmelik Modelleri Nelerdir?

Tekmelik modelleri arasından cinsiyetinize ve hareketlerinizi kısıtlamayacak doğru ağırlığa göre seçim yapabilirsiniz. Daha rahat hareket edebilmeniz, esnek hareketleri zorlanmadan yapabilmeniz ve vücudunuzda bir ağırlık hissetmemeniz için doğru tekmelik boyutunu seçebilirsiniz. Yetişkinler için büyük boy tekmelik modellerini tercih etmeniz gerektiği gibi çocuklar için de küçük boylarını seçmeniz gereklidir. Üstün yastıklama formuna sahip olan ürünlerdir. Ergonomik yapıları ve koruyucu özellikleri ile sportif aktivitelerinize daha kolay konsantre olmanızı sağlayan etkisi vardır. Markalar kendi kimliklerini yansıtacak modellerde tekmelik üretimi yapmıştır. Çok sayıda seçenek içerisinden zevkinize uygun renk, boyut ve modelde tekmelik çeşidini bularak inceleyebilirsiniz.

Tekmelik Ne İşe Yarar?

Tekmelik ürünleri, antrenman ya da maç esnasında çarpma etkisine karşı direnç kazanabilmenizi sağlar. Koruma ekipmanlarından biri olarak tekmelik modelleri üstün koruma ile maç esnasında daha rahat hareket edebilmenizi sağlar. Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan tekmelik modelleri, profesyonel düzeyde bir koruma sağlar. Bacak ve kemik yapısını koruma işlevi olan ürünlerdir. Bedeninizle uyum içerisinde olacak şekilde tasarlanan spor ekipmanlarıdır. Terlemenize izin vermeyen bir yapıya sahip olduğu için vücut ısınızı dengelemenize yardımcı olur. Aynı zamanda kullanışlı özellikleri sayesinde tekmelikler ile yaptığınız antrenmanlar ve maçlar daha konforlu şekilde tamamlanır. Rakiplerinizin üzerine giderken sakatlanmaktan korkmamanız ve tereddüt etmemeniz için tasarlanan ürünlerdir. Tekmelik modelleri üzerinde ayarlama yaparak tekmelikleri sizin için en ideal hale getirebilirsiniz.

  • Bizi Takip Et
E-Bülten